Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O2] Uszkodzone oświetlenie wnętrza

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • [O2] Uszkodzone oświetlenie wnętrza

    Zastanawiam się, czy nie lepiej zamontować ten wyświetlacz w innym miejscu, tylko gdzie, ktoś ma jakieś propozycje?

  • #2
    [O2] Uszkodzone oświetlenie wnętrza

    Witajcie
    Otóż jakiś czas temu uszkodził mi się przełącznik od sterowania oświetleniem wnętrza (cześć plastikowa odpadła od stykowej w środku) niestety przy próbie naprawy kilka razy zaiskrzyło, po wymianie nie działa mi oświetlenie wew, ani z otwarcie drzwi ani z przełączniki i przód i tył.
    Bezpieczniki sprawdziłem są całe, przynajmniej nie znalazłem odpowiadającego za oświetlenie wnętrza

    Komentarz


    • #3
      Musi być poszukaj, bezpiecznik ten odpowiada za oświetlenie w kabinie i bagażniku.

      Komentarz


      • #4
        W bagażniku???
        Gdzie są bezpieczniki w bagażniku?

        Komentarz


        • #5
          LUKASZ_diy,
          bezpiecznik ten odpowiada za oświetlenie w kabinie i bagażniku.
          kłania się czytanie ze zrozumieniem.

          Może wskazówkę znajdziesz na tej stronie: SKODA CZĘŚCI dystrybutor części do skody,części skoda,skodaczesci,skoda felicja,favorit,skoda fabia,octavia
          SPOTY ŚLĄSKIE- ruszyć ZAPRASZAMY!
          ​​​
          Grzegorz

          Moja Ambitna Czarnula

          Komentarz


          • #6
            Faktycznie nie doczytałem

            Właśnie przeleciałem cała instrukcję i nie ma w niej bezpiecznika (zarówno w skrzynce pod maska jak i tej z boku) od oświetlenia kabiny

            Link który podałeś to chyba Octavka 1?

            Komentarz


            • #7
              LUKASZ_diy, tak ale podałem to tak dla poczytania. w O2 FL bezpiecznik, który ma coś wspólnego z oświetleniem (przynajmniej według instrukcji) to:
              15- sterownik sieci pokładowej-oświetlenie wnętrza
              SPOTY ŚLĄSKIE- ruszyć ZAPRASZAMY!
              ​​​
              Grzegorz

              Moja Ambitna Czarnula

              Komentarz


              • #8
                Po wymianie bezpiecznika dalej mi wysadza bezpiecznik od 10 do 70sec. Pozatym nie działa lewa strona głośników basowych i lewe czujniki parkowania, (siedząc za kierownicą)
                Czy ktoś miał takie problemy. Gdzie może być zwarcie?

                Komentarz

                POWRÓT NA GÓRĘ
                Pracuję...
                X